All material in text and media as photos and videos included in this blog, belong to Adrania F.C. a. Από το Blogger.

: your email

Your comment...

Πέμπτη 27 Μαρτίου 2008
... αλλά η νίκα με 2-1 ήταν καθαρά μα καθαρά η πίο επαγγελματική.
Με απουσία τερματοφύλακα (και οι τρεις τραυματίες) και τον DREDD να εκτελεί χρέη, φάρδους έχοντας κάνει συμφωνία μα τα δοκάρια (5 ή 6 αν θυμάμαι καλά) στο πρώτο ημίχρονο, καταφέραμε και κρατήσαμε το 0 πίσω.
Στο 2ο ημίχρονο παίξαμε λίγη μπάλα παραπάνω και φτάσαμε να προηγηθούμε στις αρχές του, με ένα καταπληκτικό τελείωμα σουτ του EPA από τα πλάγια..
Στην συνέχεια οι αντίπαλοι πίεσαν και δεχτήκαμε ένα κουφό γκολ μετά απο κόντρα. Δεν το βάλαμε κάτω. Χωρίς να κλειστούμε αρχίσαμε να απειλούμε και πάλι με κέρδος 2-3 φάουλ εκτός της αντιπάλου περιοχής. Το τελευταίο ήταν και καθοριστικό αφού ο BELE ψύχραιμα πέρασε την μπάλα συρτά δίπλα από το τείχος με τον τερματοφύλακα να μην καταφέρνει να αποκρούσει. Οι αντίπαλοι εκεί παρέδωσαν. Είδαν πώς δεν είχαν ελπίδα να σπάσουν το σερί των 7 νικών.

Οι Κατσέλιδες από έξω απορούσαν μα εμείς ξέραμε πως το έπος έχει αρχίσει και γράφετε με θύματα αυτούς..

Χωρίς να πιάσουμε εκπληκτική απόδοση, παίξαμε έξυπνα, αποτελεσματικά και πήραμε ότι θέλαμε από το παιχνίδι. Συγκινητικός ο THOMAS που ήρθε με πυρετό και έπαιξε, και μπορέσαμε και είχαμε όλοι μια ανάσα στο παιχνίδι. Χωρίς αλλαγή τα πράγματα θα ήταν πολύ διαφορετικά...

Τελευταίο παιχνίδι πριν τα Play off την άλλη Πέμπτη 21:30.!
Όλοι παρόντες..

2 ΣΧΟΛΙΑ:

seirios69 είπε...

συγχαρητηρια σε ολους μας. Τα δοκάρια είχαν την τιμητική τους χθεσ. Συγχαρητηρια και στον Θωμά που δείχνει αυτοθυσία. Προσωπικα η χθεσινη σύνθεση + το dredd μεσα και 1-2 αλλους ειναι το 100% της επιτυχιας μας και το οφειλουμε στην οργάνωση μας και την ψυχραιμια μας! Ενα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ και στον ΕΡΑ, BELLE για τα 2 απλουστατα γκολ που μας χαρησαν την απλη αυτη νικη... 7 στα 7 ρεεεεεεεεεεεεεεε