All material in text and media as photos and videos included in this blog, belong to Adrania F.C. a. Από το Blogger.

: your name

: your email

Your comment...

Τετάρτη 31 Ιανουαρίου 2007

Η ομάδα αποκλείστηκε με 1-5 στη φάση των 8 από την πρωτοπόρο στη βαθμολογία ORANIE.
Γυρίσαμε μόνοι μας τη πλάτη στην πιθανότητα για νίκη με ένα 2ο ημίχρονο καταστροφή..
Τίποτα δεν μπορούσε να λειτουργήσει, καθαρό μυαλό έλειπε όπως και η δικαιολογία της κούρασης, αλλά ότι και να πούμε είναι άνευ ουσίας. Αντισταθήκαμε μόνο ένα ημίχρονο, όπου προηγηθήκαμε κιόλας με τον VEROU, όμως ενώ όλα έδειχνα πως το παίζαμε στα ίσια το παιχνίδι, μετά την ισοφάριση, που ήταν και σκορ ημιχρόνου, ουσιαστικά δεν φανήκαμε απειλητικοί, αντιθέτως φανήκαμε ευάλωτοι στις αντεπιθέσεις και τις αργές επιστροφές και ενέργειες στο παιχνίδι..
Μοναδικός σταθερός παίχτης του αγώνα ο RAZOR, που στάθηκε πολύ καλά χωρίς την απαραίτητη βοήθεια από την άμυνα..
DREDD, TAKIS, MIMIS έκαναν φιλότιμες προσπάθειες χωρίς όμως το κάτι παραπάνω που μας έλειπε από την ομάδα... όπως και ο VEROU. MARIO, RIVER και KOPSI δεν υπερβήκαμε την μετριότητα, που σε άλλα ματς μπορεί να πέρναγε αδιάφορο όμως εδώ χρειαζόταν η υπέρβαση...
Τώρα αρχίζει καινούριο πρωτάθλημα από την επόμενη Τρίτη. Ελπίζω με κέφι και όρεξη για μπάλα..
Αν νομίζετε πως μπορείτε να προτείνετε κάτι για την βελτίωση της απόδοσης της ομάδας, παρακαλώ τα σχόλια σας να λάβουν χώρα...